WARSZTATY  kraula: triathlon / swimrun

Warsztaty to podstawowa forma zajęć nauki pływania oferowana przez naszą kadrę. Warsztaty przybierają formę 12-godzinnego szkolenia rozłożonego po równo na dwa dni (najczęściej sobota        i niedziela).  50 % zajęć stanowi część praktyczna w wodzie. Pozostałe 6 godzin przeznaczone jest na część teoretyczną, wielokrotną analizę nagrań wideo oraz ćwiczenia typu „dry-land” pozwalające na wprowadzenie nowych wzorców ruchowych, trudnych do opanowania bezpośrednio w wodzie.

Dokładny harmonogram każdego warsztatu podawany jest z odpowiednim wyprzedzeniem i może się różnić od poprzednich. Jest to uzależnione od wymagań klientów oraz dostępności obiektu.
 
 

TRENINGI GRUPOWE

Treningi grupowe - oferta skierowana do klientów, którzy cenią sobie prace w grupie i odnajdują motywację we wspólnym treningu. Co więcej na korzyść tej formy zajęć przemawia regularność spotkań oraz niższa cena w porównaniu z zajęciami indywidualnymi. Proponujemy Państwu zajęcia od 1-3 spotkań tygodniowo. Wszystko uzależnione od celu i poziomu wytrenowania naszych podopiecznych.

Dla osób, które traktują basen jako rekreację ruchową zapraszamy na zajęcia raz w tygodniu, gdzie wykorzystamy właściwości wody do poprawienia ogólnej kondycji i zdrowia.

Dla bardziej zaawansowanych i wymagających polecamy zajęcia 2 lub 3 razy tygodniowo. Więcej jednostek treningowych pozwoli skorygować błędy i wprowadzić poprawną technikę pływania.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Zajęcia indywidualne – zajęcia w tej formie adresowane są do najbardziej wymagającej grupy klientów, niezależnie od poziomu wytrenowania. Największą korzyścią płynącą z takich spotkań jest pełna możliwość doprecyzowania treningu pod osobiste cele pływaka.

Jest to oferta, która z pewnością sprawdzi się dla zaangażowanych triathlonistów, którzy powinni mieć spersonalizowane plany treningowe, dopasowane do pozostałych treningów oraz trybu życia.

ANALIZA WIDEO

Mieszkasz daleko ? | Brakuje Ci czasu ? | Cenisz nowoczesne rozwiązania ?

 

Jeśli nie masz możliwości skorzystania ze standardowych zajęć przez nas oferowanych serdecznie zachęcamy do przesłania nam swojego nagrania, a my poddamy je wnikliwej analizie.

OPEN WATER

 

Zapraszamy serdecznie na treningi kraula na wodach otwartych metodą Total Immersion pod okiem doświadczonych trenerów. Zwrócimy uwagę na:

✔Nawigacja
✔Drafting
✔opływanie bojki
✔zmiana tempa
✔wyprzedzanie
✔symulacja wyścigu
✔obustronne nabieranie powietrza
✔start + wyjście z wody
 

Copyright ©2017 warsztatyplywania.pl, wszystkie prawa zastrzeżone                                                            kalendarztriathlonowy.com